Sculpting корсет за слабеење

  • Шифра: 000051
  • 890.00 МКД 490,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Sculpting корсет за обликување на тело 

Sculpting корсетот за обликување на телото е најдобрата долна облека за дамите да се намалат мастите од стомакот и дава инстант форма, исто така. Sculpting Shaper, исто така, соодветно ги подигнува градите.

Sculpting тело Shaper ги зацврстува стомачните мускули во неколку дена и ќе добиете убав облик. Исто така можете да го користите за инстанто обликување на стомакот и телото. 


 Карактеристики: 

  • Висок квалитет на производот
  • Sculpting корсет за обликување на абдоменот
  • Поддршка во согорувањето на мастите
  • Може да се користи за инстант обликување
  • Го подобрува држењето на телото

Материјали: 100% природен латекс

Уникатениот фитнес корсет е направен од природен сок од гума од дрва, кои растат во Бразил. Ова дрво е во состојба да произведе гума, која апсолутно нема мирис и не емитува штетни гасови. Принципот на работа се наоѓа во прекрасниот корсет создавајќи неверојатна компактна сауна ефект во проблематичните области. Се зголемува притисокот врз мускулите кои ги прави активни. Поставата на корсетот е направен од природен памук, и совршено ја апсорбира потта. Материјалот има неверојатни својства , без притисок на телото, за да се чувствувате навистина удобно.


Димензии :

S-М 42  -44 П. обемот на половината помалку од 78 см

L-XL - и 46r.-50p. Половината не повеќе од 90 cm

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Погледнете го и видеото тука !

Продукти од иста категорија