Навлажнувач на воздух со светло во повеќе бои - Bulb Humidifier

 • Шифра: 000520
 • 1490.00 МКД 590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Навлажнувач и прочистувач за воздух со дизајн на сијалица

Мини USB освежувачот е мал и лесен за да се вклопи на вашата работна маса или покрај креветот. 

Сијалицата со елегантниот дизајн го прави вкусен додаток на вашиот дом и канцеларија. 

Пареата помага да се навлажни сувиот воздух, и истовремено го намалува статичкиот електрицитет. 

Вградената ноќна светлина во повеќе бои создава романтична атмосфера. 

Има низок шум и ниска потрошувачка на енергија. Напојуван преку USB, лесно се поврзува со било кој USB порт.

Карактеристики:

 • Мали и лесни да се вклопат на вашата маса или кревет
 • Сијалицата со елегантен дизајн, е интересен додаток во вашиот дом и канцеларија
 • Напојува со USB, лесно се поврзува со било кој USB порт
 • Освежувач на воздух со вградено светло кое менува бои за романтична и пријатна атмосфера.

Спецификации:

 1. Материјал: ABS & PET & PP
 2. Боја: сребрена
 3. Димензии: (153 x 88 x 88mm)  (Д x Ш x В)
 4. Тежина: 99g
 5. Моќност: 2W
 6. Напон: DC 5V
 7. Капацитет на вода :400ml
 8. Должина на кабелот приближ.:120 sm

Пакетот вклучува

 • 1 х освежувач
 • 1 x USB кабел

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија