Bluetooth стерео слушалка за разговор

 • Шифра: 000521
 • 1290.00 МКД 690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис:

Ослободете ги рацете од вашиот паметен телефон и контролирајте го телефонот додека возите користејќи го Bluetooth бежичниот уред за разговори. Обезбедува целосно HD искуство на звук за телефони и мрежи со широкопојасен интернет. 
Слушнете кога е времето за полнење, повторно поврзете ја изгубената конекција, одржувајте разговори,слушајте музика и многу повеќе. 

 • Удобен и издржлив
 • Вградени контроли
 • Поврзување
 • Аудио
 • USB
 • AUDIO Откажување од бучава
 • Со вградена литиумска батерија
 • Поврзете се со два телефони одеднаш
 
Спецификации:


 1. Време за разговор: До 8часа
 2. Време за слушање на музика: до 6 часа
 3. Време на мирување: до 200 часа
 4. Multi point функција
 5. далечинска фотографија
 6. дисплеј на батеријата за iOS
 7. Ефективна трансмисија на сигнал на далечина до 10 метри
 8. Bluetooth верзија Bluetooth V3.0.V4.0 
 9. Приклучок за полнење Микро USB (120 минути за целосно полнење)
 10. Боја: Бела и црна 
 11. Повеќе дизајни
 12. Димензии на составен производ (Д x Ш x В) 1.52 x 5.71 x 3.98 инчи

Гласовно известување

 • вклучување / исклучување
 • поврзан телефон, 
 • ниско ниво на батеријата, 
 • полнење на батеријата, 
 • минимум / максимална јачина на звук

Контроли на слушалките 

 • Вклучување / исклучување, 
 • јачина на звук нагоре / надолу, 
 • повик одговор / крај, 
 • повторно бирање број

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија