Моќна автомобилска правосмукалка

 • Шифра: 000522
 • 1990.00 МКД 1.190,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис:

12V Вакуум правосмукалка за влажно и суво чистење за Мини комбиња, автомобили, чамци RV Правосмукалка со пумпа за надувување.

Комплетот вклучува 3 алатки со различна величина , флексибилно цревo и четка.

Лесно се вклучува за работа со исклучително долг кабел 2.5м за поголем дофат.

Моќна и трајна правосмукалка која може да ги собере влажните и сувите остатоци.

Тоа е добар подарок за вашиот сакан/а, семејство, пријатели и соработници

Карактеристики: 

 • 12V DC приклучокот за струја 
 • Копче за вклучување / исклучување 
 • Екстра-голем,отпорен на ‘рѓа резервоар кој обезбедува влажно и суво чистење 
 • Долго и флексибилно црево со четка и додатоци кои се вклопуваат дури и во најтесните простори 
 • 12V DC Авто запалка приклучок                                                                                                          
 • Моќност:120w 
 • Завршува со пригоден додаток и филтер кој се мие 
 • Обратна вшмукувачка функција која надувува базени,душеци, чамци за спасување и гумени играчки

Спецификации: 

 1. Должина на цревото за всисување: 914см 
 2. Должина на кабел: 2.5м 
 3. Напон: 12V DC 
 4. Обем на резервоарат: 4.5L
 5. Пакетот вклучува: (Боја случајна) 1 x правосмукалка 3 x додатоци за чистење 1 x црево

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија