Нелеплива Тава за здраво готвење - Stovetop Grill

  • Шифра: 000524
  • 2000.00 МКД 690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Подгответе здрави и вкусни оброци!

Тавата има нелеплива површина која осигурува дека храната лесно ќе се лизне дури и кога ќе се готви.

Не е потребно путер или масло, кога храната е подготвена, сè се лизнува!

Едноставно додадете вода, вино или некои од вашите омилени сосови ,и печете без чад!

Со Smokeless Stovetop Grill, можете лесно да ги решите вашите омилени зеленчуци, стекови, риби и што ли уште не уживајќи во удобноста на вашиот дом!


КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ:

 ОДЛИЧЕН ЗА ПОДГОТОВКА НА ЗДРАВА ХРАНА: Зеленчук ,  лосос, или некое друго месо сега можете да го подготвите многу полесно. 
 
 БРЗА И ЛЕСНА ПОДГОТОВКА: Подгответе ги оброците брзо и лесно. Едноставно истурете ja водата или вашата омилена маринада во садот  и оставете ја храната да се вари на саканата температура.
 
 СОВРШЕН ЗА АПАРТМАНИ И ДОМАЌИНСТВО: Без разлика дали живеете во стан или дом, ова е најзгодно алтернативно решение за алтернативна употреба.
 
 ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ: Нелепливиот слој го олеснува чистењето.

 ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ Таа има ултра-издржлив тврд анодизиран алуминиум со титаниум и керамичка конструкција.

Го сакате вкусот на зеленчук и стекови на скара, но не можете да го издржите чадот и хаосот од печење на отворено?  


Продукти од иста категорија