POLIT Детски Часовник

 • Шифра: 000053
 • 1090.00 МКД 590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Карактеристики: 

 1. 30M отпорност на вода: 
 2. Практични за секојдневието на вашето дете, 
 3. Ден и датум на прикажување: Само треба да го притиснете копчето.
 4. Аларм функција: Кога е наместен, ќе може да ве разбуди или да ве потсети во секое време кога сакате.
 5. Штоперица функција: Без тајмер, можете, исто така да го мерите времето.
 6. Гумен каиш: удобен за носење. 

Спецификација:

 • Polit отпорност на вода 
 • Детски Спортски часовник со аларм /Дата/ Ден/ Штоперица/ Гумен каиш 
 • Модерен и секојдневен
 • Достапни бои црна, црвена, сина, жолта
 • Тип:дигитален часовник
 • Вид на екран: Дигитален
 • Формат на час : 12/24

Тежина и големина

 • Дебелина 1,2 cm
 • Дијаметар 4.7 cm
 • Ширина на каишот 2,2 cm 
 • Должина: 12,5 - 20 см 

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија