SOZI Mega Bass Слушалки

 • Шифра: 000055
 • 990.00 МКД 690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Карактеристики: 

 • Висока густина на neodymium магнет (400 kJ / m3) 
 • Обезбедува моќен и чист звук

Спецификации

 • Тип: отворен, воздушен, динамичен / 
 • Driver units: 27-30mm, 
 • Power handling capacity: 50mW / 
 • Impedance: 16 од 1 kHz / 
 • Чувствителност: 105dB / mW
 • Frequency response: 6-23.000Hz 
 • Кабел: 1.8-2.2m

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!!!

Продукти од иста категорија