Weichen Паричник

  • Шифра: 000056
  • 890.00 МКД 349,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Weichen Паричник со елегантен изглед , паметен избор на успешните луѓе.

Карактеристики

  • Елегантен изглед
  • Со две прегради за пари
  • Материјал вештачка кожа и ткаенина. 
  • Боја: Црна и Кафена
  • Еден слот за лична карта. 
  • Три прегради за картички. 
  • Отстранлив дел за фотографија и за банкарска картичка 
  • Џепче за монети

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

КАФЕАВ
КАФЕАВ
КАФЕАВ
КАФЕАВ
ЦРН
ЦРН
ЦРН
ЦРН

Продукти од иста категорија