Ротирачки Организатор за шминка

  • Шифра: 000583
  • 2490.00 МКД 990,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис:

360 Степени Ротирачки Козметички Организатор за шминка , без мртов агол. 
Користењето е многу лесно и можете да ја најдете вашата козметика само со едно ротирање 
Неочекуван голем капацитет, горниот дел: мал простор, мали артикли. 
Среден слој: голем простор може да складира доста повеќе.
Долу: 360 степени слободно ротирање. 
Може да се мие и лесно се чисти. 
Нема да ја промени формата и бојата откако ќе го измиете 

Организатор за шминка / додатоци и чување на накит

Карактеристики:

Чувајте ја целата ваша козметика организирана и на лесен дофат.
360 степени ротација
Ротирачкиот Козметички Организатор за шминка е дизајниран да биде разновиден и практичен, но, исто така, да изгледа луксузно.

Изработен од  ABS материјал 
Со добра издржливост и неможе лесно да се скрши.
Висината е прилагодлива за чување на козметика со било која големина

Козметички организатор на шминка (производот за шминка не е вклучен) 

Горниот дел од организаторот на шминка е добар за прибор за нокти, полици за нокти, етерични масла и козметика(шминки)
За дното, одговара да се чуваат спрејови, лосиони за нега на кожата,парфеми итн.

Димензии на производот: 

  • 25cm (W) x 25cm (L) x 28cm (H)
  • Тежина на производот: 1кг
  • Боја: Розева

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија