Новчаник за кредитни картички и пари

  • Шифра: 000587
  • 1000.00 МКД 590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

 КУПИ 1, и ДОБИ УШТЕ 1 БЕСПЛАТНО!

Елегантен, лесен и ултра квалитетен паричник.

Еве зошто сите го сакаат: 

Изработен е од алуминиумска легура со што се овозможува да ги заштити магнетните ленти од вашите картички од оштетувања и ги задржува РФИД чиповите безбедно со блокирање на нивните сигнали од скенери.

Секогаш ги заштитува Вашите пари и кредитни картички бидејќи е отпорен на вода, така што содржината останува сува дури и ако Ви се истури вода.

Лесно на допир се овозможува брз пристап до картичките и парите и нејзината хармоника дизајн прави вадење на вашите картички многу лесно.

✔︎ Изработен е од високо квалитен алуминиум

✔︎ Многу ниска цена за најдобар квалитет

✔︎ Блокира РФИД скенирање од страна на крадци на вашите кредитни картички

✔︎ Шест прегради каде што можат да се сместат многу картички

 

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКАили може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!


Продукти од иста категорија