Нелеплива квадратна тава за скара со делукс рачка

  • Шифра: 000601
  • 1990.00 МКД 790,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис:

Square Grill Pan тавата е одличен за дополнување на вашата опрема за кујна.

Со оваа неверојатна нелеплива тава можете да печете колбаси, риби, пилешко,зеленчук,роловани јајца, пица и др. исто како на скара. 

Нелеплива тефлонска тава за скара и делукс рачка.
Отпорна на температура ,со рамна основа за максимална ефикасност и дистрибуција на топлината.
 
Квадратната тава не дозволува месото да изгори или да се залепи на тавата,со рачка која лесно може да се преклопи кога не е во употреба, и заштедува простор.

Спецификации:

- Материјал: не корозивен алуминиум 
- Дебел тефлон
- Димензии: 24 × 24 cm 
- Боја: црна со кафена рачка 
- Лесна за одржување и чистење 
- Оваа стилска квадратна скара е дизајнирана да биде флексибилна и лесна за користење.
- Материјал кој не се лепи
- Рачката може да се преклопи за да заштеди простор при складирање

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија