Стилски Фен со светло и парфимизиран воздух

  • Шифра: 000607
  • 1120.00 МКД 890,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Сонот на секоја жена е здрава, сјајна, густа коса, и практичен фен.

Функционален и практичен фен со прекрасен дизајн и со широк спектар на функции, ќе биде важен додаток во вашиот арсенал на производи за нега на косата.Фенот е со светло и испушта парфиминизиран воздух.

- Се одликува со висок квалитет и сигурност, внимателно ја суши косата. Ова е моќна и разноврсна алатка.
Има неколку температурни режими и нивоа на брзина, како и систем за ладење на воздухот. Благодарение на малите димензии и тежина како и на својот капацитет од 3000 вати, може да се исуши и најдолгата коса брзо и без замор.
- Не ја пресушува вашата коса, со што значително влијае на здравјето и изгледот на косата.

Спецификации:

  • Моќ на уредот: 3000 W;
  • Има 2 режими за контрола на температурата и 2 брзини;
  • Прилагодлив топол и ладен воздух;
  • Парфимизиран воздух;
  • Светло;
  • Регулирани воздушни сили;
  • Заштита од прегревање;
  • Се напојува од 220 V излез.

Содржина на пакетот:
- Фен
- Млазница 1 парче

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија