Водоотпорен Bluetooth и отпорен на пареа безжичен звучник со микрофон

 • Шифра: 000609
 • 1490.00 МКД 390,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Водоотпорен Bluetooth звучник за во бања со микрофон

Опис:

 • HD Музичко искуство: 
 • Напреден дигитален звук, 
 • Технологија за намалување на шумот / ветерот
 • Уникатна структура на звучникот за пренос на акустични звуци и збогатена музика за слушање со целосен спектрум, кристално високи ноти, кристално чист среден опсег и балансиран бас- водоотпорен : 
 • Избрана ергономска човечка инжинерска конструкција со отстранлив доддаток за вшмукување, 
 • Водоотпорен HD звучник и површина отпорна од прскање и пареа која ја зголемува мобилноста и употребливоста за секојдневна употреба во затворена или надворешна околина , како што се:
 • туш, 
 • плажа, 
 • базен, 
 • брод, 
 • бања, 
 • автомобил, 
 • канцеларија и многу повеќе 

КОМПАТИБИЛНОСТ: 

Висока ефикасност и еко-пријателска напредна Bluetooth безжична технологија која е напред / назад компатибилна со сите Bluetooth уреди со медија плеер како што се паметните телефони, iPhone, Ipad, Ipod, Mac, Macbook, Android, таблет, лаптоп, Десктоп, компјутер, MP3 плеери и многу повеќе
 

ЛЕСНО ЗА УПОТРЕБА: 

 1. Лесен пристап до Handfree Зборување / 
 2. Јачина на звук / 
 3. Намалување на звук / брзо напред (прескокнете) / 
 4. Назад / Пауза / Пушти /

Расположливи бои:

 1. ЦРНА
 2. РОЗЕВА
 3. БЕЛА
 4. ПЛАВА

Спецификација: 

 • Материјал: ABS
 • Bluetooth: V 3.0 + EDR
 • Моќност на звучник: 3W
 • Моќност: DC 5V- 100-120mA
 • Батерија: 3.7V 400mAh литиум
 • Време на полнење: прибл. 3 часа
 • S / N сооднос:> 75db
 • Дисторзија: <1.0%; Време на работа: прибл. 6 часа
 • Растојание на трансфер: ~ 10M (растојанието зависи од Bluetooth уредот и околината)
 • Големина на производот: 8.5x8.5x4.5CM
 • Карактеристики: држете се до која било рамна површина, стакло, на пример, Bluetooth Wireless.
 • Време на работа: прибл. 6 часа
Пакетот вклучува:


 • 1 * Водоотпорен звучник 
 • 1 * USB кабел за полнење
 • 1 * Прирачник

======================================= 

Како да нарачате? ⤵  

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. 

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.  Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!    

Наш Совет!  

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. 

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.   

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија