Ped Egg Smooth - до совршено мазни стапала

Ped Egg Smooth - до совршено мазни стапала
  • Шифра: 000061
  • 1590.00 МКД 690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Ped Egg Smooth- до совршено мазни стапала

Покажете ги смело своите совршено мазни стапала со помош на електричната пила за стапала Ped Egg Smooth. Електричата ролер глава произведува вртливи движења и само за неколку минути стапалата се повторно кадифено меки и нежни. Произведен од микрогранули и нежен кон кожата, а ризикот од повреда е елиминиран благодарение на системот за контрола на притисокот. Во моментот кога третирате поголем притисок, ролер главата престанува да се врти.

Предности:

  • Брз, лесен и безбеден педикир дома
  • Удобна ергономска рачка за стабилен зафат
  • Без остри рабови, без сечливи компоненти, без ризик од повреда
  • Работи со стандардни батерии 1.5V AA
  • Ролер главата може да се извади и чисти со вода
  • Во комплетот:
  • електрична пила за петти - 1 парче
  • ролер глава - 1 парче

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија