Дупла телескопска закачалка за облека

  • Шифра: 000610
  • 2990.00 МКД 1.690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Чувајте ја вашата облека организирана со нашата дупла телескопска закачалка за облека.

- Цврста и издржлива, оваа мултифункционална закачалка може да издржи голема тежина на облека со силна метална рамка и два крст-барови на дното за стабилност

- Лесно подвижна бидејќи има 4 тркалца, кои две од нив се со кочници.

- Висината е прилагодлива и нејзиниот мобилен дизајн ја прави оваа закачалка совршено решение за складирање на вашата облека.


ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Изработена од столбови од нерѓосувачки челик и издржливи пластични материјали

• Висина прилагодлива и лесна за движење

• Може да држи голем товар на облека со силна метална рамка

• Подвижна со тркалца 

• Совршен за организирање на облека

• Идеално за сушење на алишта во затворени простории или на отворено

• Одлично решение за складирање

• Капацитет товар: 30 кг

• Димензии: (Д x Ш x В) 84,5 см х 43см х 95-160см

======================================= 

Како да нарачате? ⤵  


Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. 

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.  

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. 

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!    

Наш Совет!  

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. 

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.   

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија