Магнетен кабел за полнење телефони

  • Шифра: 000615
  • 1129.00 МКД 590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Наполнете го телефонот полесно и побрзо од кога било досега

Ако на вашиот телефон му треба полнење секој ден, веројатно е дека приклучокот ќе биде оштетен. Овој кабел ќе трае подолго! 

Треба само да го допрете кабелот до приклучокот и ќе почне да се полни. Кабелот исто така може да се користи за пренос на податоци. 

Откако ќе го ставите приклучокот во вашиот телефон не мора да го отстраните, кабелот е магнетен. 

Се состои од два дела, сокет и кабел. 

Откако ќе го ставите приклучокот во вашиот телефон не мора да го отстраните, кабелот е магнетен. 

Компатибилен е за Android и iPhone❗️

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Комплет вклучува MINI USB и iPhone и Android приклучок. 
  • Должината на кабелот е 120 см.

======================================= 

Како да нарачате?   

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. 

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.  

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. 

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!    

Наш Совет!  

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. 

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.   

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија