Машка маица за слабеење - Sibote

  • Шифра: 000616
  • 1490.00 МКД 790,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Машка маица за корекција и слабеење❗️

Го намалува обемот на стомакот, половината  и градите!

Придобивки од маицата:

✔︎ Го намалува стомакот

✔︎ Ја намалува половината

✔︎ Ја оформува фигурата на вашето тело

✔︎ Помага во согорување на масти

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Без напорни тренинзи и диети, вашиот стомак ќе исчезне❗️

Со помош на оваа маица ке изгледате неколку конфекциски броеви послабо. Се што треба да направите е да ја облечете маицата, а таа веднаш ќе ви го собере стомакот и вие ќе изгледате поатрактивно.

Маицата може да ја носите во сите прилики: 

1. додека вежбате, 

2. додека одмарате во вашиот дом, 

3. за време на некоја забава или 

4. додека сте на работа. 

============================

Беспрекорна и поткрепена за целосна покриеност без да се познава, оваа маичка од Sibote ја прави целата работа под твојата кошула за елегантен, и намален обем

- Направени со премиум еластин

- Може да ја носите цел ден

- Маицата може да се пере во машина за перење

Големини (Приближно):

  • S/M гради: 76-81 см и половина: 71-76 см
  • L/XL гради: 86-88 см и половина: 76-81 см
  • XXL/XXXL гради: 91-101см и половина: 76-81см

Забелешка: тоа е тесна маица, па ве молиме да ја погледнете табелата за големина и изберете според вашето мерење. Нема враќање или замена поради хигиенски причини. Ви благодариме за разбирањето.

======================================= 

Како да нарачате? ⤵  

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. 

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.  

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. 

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!    

Наш Совет!  

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. 

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.   

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија