UV LED Лампа за нокти

 • Шифра: 000627
 • 2690.00 МКД 1.100,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:

Заштеда на енергија, заштеда на време и заштеда на простор, оваа 36W UV Гел LED ламба ќе ви биде прв избор за разубавување на ноктите. 

Со висока ефикасност,  UV лампата за сушење и печење на нокти со гел ќе ви заштеди повеќе енергија и ќе ви обезбеди стабилни перформанси. 

Таа ви нуди удобен начин за брзо и совршено сушење на гел нокти. Тенка и компактна без да зазема многу простор. Со ниска продукција на топлина, и по долго работно време нема да биде жешка. 

Направена од напреден материјал, е еколошки пријателска со долг животен век за долготрајна употреба. 
Како може да одбиете таков практичен и корисен уред?

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 1. LED светлото не е лесно да се скрши и е еколошко без штетна материи за човечкото тело.
 2. Лесна и тенка за лесно пренесување
 3. Заштеда на енергија, мала потрошувачка на енергија
 4. Безбедна без да произведува висока температура
 5. Долго работно време, економична и практична
 6. Брзо сушење за заштита на убавиот лак и гел за нокти
 7. Погодна за раце и нозе.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Напон: 220V-230V 50Hz
 • Моќност: 36W
 • Боја: Розева
 • Должина на кабелот за напојување: 16см
 • Димензии: (24,30 x 22 x 8,80) см (Д x Ш x В)
 • Тежина: 718g

======================================= 

Како да нарачате? ⤵  

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. 

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.  

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. 

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!    

Наш Совет!  

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. 

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.   

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија