MEMORY влошки за стапала

 • Шифра: 000640
 • 990.00 МКД 290,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

ОПИС:

Подарете удобност на вашите стапала со MEMORY влошките,кои го памтат обликот на стапалото, меки се и чувствувате леснотија и стабилност при одењето.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 1. Лесни и удобни, 
 2. 9 mm мемори пена.
 3. Го копира и памти обликот на вашето стапало
 4. Спречува оток и појава на жулеви
 5. Дава мекост додека одите
 6. Ја зголемува стабилноста и го намалува заморот на нозете
 7. Универзална големина од 36 до 45 со сечење

ПОГОДНО ЗА:

 • Обични и спортски чевли
 • Патики
 • Високи потпетици и чизми
 • Може да се носат за работа, спорт, танцување и прошетки

======================================= 

Како да нарачате? ⤵  

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. 

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.  

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. 

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!    

Наш Совет!  

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. 

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.   

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија