LED Светилка - Star Master

  • Шифра: 000641
  • 1290.00 МКД 490,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Sвездено небо во вашиот дом❗️

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

LED светилка која издава шарени светла и облици кои имитираат различни сцени вклучувајќи го ѕвезденото небо, подводниот свет и сончевиот систем, помагајќи да се постигнат истите ефекти во вашата соба! 

Притиснете го копчето на дното за да уживате во прекрасен поглед на топло бело светло или со светло за менување на бои. Притиснете ги 2те копчиња заедно за да ги видите сите тие бои истовремено.

Карактеристики:

Брзо и лесно поставување

Работи на батерија или напојување

Карактеристики ѕвезди и LED режими

Проекти шарени светла и форми кои создаваат чуден светло шоу во вашата соба

Светло топло светло во режим на ѕвезда

Светло за преклопување на бои во режим на LED

Уживајте во 1 или 2 режими во исто време
          

Спецификации:

- Проектни шеми: Ѕвезденото небо, Подводниот свет, Сончевиот систем
- LED Кол .: 4 LED диоди
- Влез: 110V-220V
- Моќност: DC 4.5V (напојување не е вклучено)
- Батерија: 3 АА 1,5V батерии потребни (не се вклучени)
- Големина: 4.3 "× 4.3" × 4.6 "(L × W × H)
- Тежина: 0,34 £
- Големина на пакувањето: 4.45 × 4.45 × 4.92 инчи (L × W × H)
- Пакет Тежина: 0.44 £
- Достапни бои: розова, сина

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија