2 во 1 Атомски Е-паричник плус полнач

 • Шифра: 000643
 • 1690.00 МКД 790,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПАРИЧНИКОТ СО ВГРАДЕН ПОЛНАЧ:

Атомскиот Е-паричник плус полнач во едно, ги носи вашите основни картички и пари, и го полни вашиот паметен телефон во движење.
Вашите информации за кредитните картички се безбедни во паричникот полнач ,благодарение на технологијата за блокирање на RFID.
Овој тенок, алуминиумски паричник за полнење може да се пофали со елегантен дизајн кој е лесен и лесно се вклопува во џеб, чанта и многу повеќе. Неговиот внатрешен дизајн на хармоника го олеснува пристапот до вашите пари и кредитни картички. Унисекс дизајн го прави совршен паричник за секого..

БОЈА:

- ЦРНА/ ЦРВЕНА/ПЛАВА

Кога на вашиот телефон му е потребно полнење, едноставно вклучете го во вашиот паричник!

Карактеристики:

 • Паричник со вграден пренослив полнач со RFID заштита
 • Тенко и здраво алуминиумско куќиште
 • Паметна хармоника внатрешност
 • Одличен за патувања, долги летови, и работење од далечина 
 • Компатибилен на Android и iPhone и таблет!
 • Димензии: 12.7см X 5 см X 2.54см
 • Вклучува еден атомски Е-паричник плус со намена за полнење и USB кабел за полнење 
 • Не вклучува телефонски полнач
 • Го полни вашиот телефон преку вашиот паричник
 • Може да се поврзе со вашиот компјутер преку USB кабел за лесно полнење
 • Паричникот се полни во рок од 4 часа
 • Го полни вашиот телефон до 2,5 пати 
 • Капацитет 5000 mah


ДОБРО Е ДА СЕ ЗНАЕ:

 1. Преоптоварувањето и преполнувањето на вашиот паричник  ќе го спречи тој да се затвори. 
 2. Ве молиме, не го преполнувајте вашиот паричник.
 3. Внатрешните хармонични слотови се совршени за држење на неколку кредитни картички и неколку банкноти свиткани на половина.
 4. Кабелот за полнење на телефонот не е вклучен со паричникот.
 5. Ве молиме погледнете ги боите на врвот на листата за да покажете која боја и / или квантитет сте ги избрале.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА:
 

 1. Атомски паричник со вграден полнач
 2. Мини USB кабел за паричникот

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија