2x Топлински лепенки против болки

 • Шифра: 000647
 • 1390.00 МКД 490,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Нови 2x самолепливи топлински лепенки Heat Pads

СО ПОНУДАТА ДОБИВАТЕ + УШТЕ ЕДНО ГРАТИС ПАКУВАЊЕ ТОПЛИНСКИ ЛЕПЕНКИ!!!

ОПИС:

Инстант топлинските лепенки нудат привремено ослободување од мали болки и болки во мускулите и зглобовите и обезбедуваат олеснување на болката од заболувања како што се болка во грбот, артритис, ревматизам,модринки и псоријати. 

Секоја лепенка е поединечно завиткана. Едноставно се лепи под облека на болното место, а по неколку минути смирувачката топлина ќе го бара изворот на болката и ќе ја олесни вкочанетоста и ќе ги релаксира болките во мускулите. Инстант топлинските лепенки се дискретни и лесни за употреба и дистрибуираат смирувачка пренослива топлина до 8 часа по цело тело, во секое време

БЕНЕФИЦИИ:

 1. Инстант топлина во ладно време
 2. 2x влошки (10cm x 13cm) прибл.
 3. Трае до 8 часа
 4. Загрева до 57 °C
 5. Олеснува болки во грб
 6. Модринки
 7. Истегнати мускули
 8. Спортски повреди
 9. Артритис

ВНИМАНИЕ:

 • За да го избегнете ризикот од изгореници на кожата, лепенките ставете ги над долна облека (не директно на кожа)
 • Избегнувајте места каде има иритација на кожа,црвенило.
 • Не ги ставајте додека спиете и во близина на извор на топлина
 • Не ги носете додека вежбате
 • Не нанесувајте никакви лосиони и креми под лепенката
 • Не е препорачливо за деца, дијабетичари и трудници

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија