Водоотпорен Bluetooth саат

 • Шифра: 000648
 • 2500.00 МКД 1.790,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Паметен часовник кој се поврзува со вашиот мобилен телефон и ви овозможува повеке функции:

ФУНКЦИИ:

✔︎ Функција за потсетување на телефонски повик, никогаш не пропуштајте важен повик.

✔︎ Кога ќе имате нова SMS или повик, иконата за часовници ќе трепка и ќе вибрира за да нè потсети.

✔︎ Далечинска камера, фотографирајте секогаш каде и да сте.

✔︎ Вашиот приватен здравствен бултер, ви помага да ја следите секојдневната спортска состојба.

✔︎ Следете го квалитетот на спиењето, ве потсетува на точното време на спиење и го потврдува вашиот квалитет на спиење.

⭐️⭐️⭐️

1. Персонализиран дизајн, боја опционална, едноставен пренослив модел, совршено чувство за мода, трендовски стил на паметни часовници.
2. Ремек-дело кое поминува низ сложени и строги R & D, се користат различни технолошки дизајни од страна на инженерите.
3. 30M водоотпорен
4. 12 месеци траење на батеријата, батеријаta (CR2450)може лесно да се купи, и заштедува енергија.

Забелешка: Паметните телефони треба да ја превземат APP(апликацијата) "FundoBracelet", Откако ќе го поврзете Bluetooth со APP, може да притиснете дојдовни повици, SMS, Whatsapp, Фејсбук, вести, информации за клиентот и така натаму. 
Вградената апликација мери прецизно движење и анализа на спиење, температура, УВ, надморска височина и податоците се ажурираат преку апликацијата.

ПРИКАЗ НА:

 1. Распоред,
 2. Педометар, 
 3. Калории, 
 4. Растојание за патување, 
 5. Будилник, 
 6. Режим на секундарна пауза, 
 7. Паметен Bluetooth, 
 8. Телефонски предупредувања, 
 9. SMS известување, 
 10. Далечинска камера, 
 11. Висина на барометарот, 
 12. Температура, 
 13. Ултравиолетови зраци 


ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ:

 •   Чип: (врвен Bluetooth чип) -DA14580
 •   Bluetooth верзија 4.0BLE (дисипација со ниска моќност)
 •   Батеријата лесно може да се замени( CR2450 батерија)
 •   Сензор: Г-сензор
 •   Систем за поддршка Над Android 4.3 или IOS 7.0
 •   Модел DZB
 •   Боја Црвена , Црна , Сребрена
 •   Нето тежина 67g
 •   Големина на екран 50mmX18mm
 •   Големина на ременот 135mm - 190mm


=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија