Пренослив Bluetooth звучник со USB / TF / и / FM радио

  • Шифра: 000650
  • 2690.00 МКД 1.590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис на производот:

● Единица за звучници: 6,5 инчи
● Поддршка аудио влез за USB / TF / Aux / 
● Со FM радио
● Со Bluetooth функција
● Вградена 600mAh батерија
● Со музичка атмосфера - живописно LED светло-дигитален екран
● S / N: ≥ 80dB
● Излезна моќност: 15W

Карактеристики:
● Bluetooth звучник
● Вграден адаптер за напојување: DC 5V-3A, голем капацитет на батеријата
● Aux во аудио за TF картичка и SD картичка и други уреди
● Поддржува Bluetooth функција за репродукција на музика
● Со дополнителен далечински управувач
● Модерен дизајн со добар квалитет
 
Функција:

● Ставете го DC 5V адаптерот кој се поврзува со приклучокот за полнење од задната страна на звучниците за полнење
● Може да репродуцира TF картичка, U диск со MP3 формат во меморијата, 
● FM функции, фреквенција: 87,5 - 108MHz, со безжична Bluetooth функција.
● Може да ја прочита исто така меморијата на машината и да не ја префрлува U диск / TF картичката
● Ставете 3.5mm аудио влез за поврзување на Aux и може да поврзете надворешни музички извори и мобилен телефон, MP3, MP4, компјутер и повеќе уреди како аудио извори како домашно кино, караоке плеер, мобилен телефон, пренослив аудио плеер и друго
● Канали: 1
● Притиснете го копчето "mode" за да го вклучите U диск, TF картичка и FM / Aux / Bluetooth

Големина:
● 180 * 270 * 130


Напојување:

● Li батерија

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!


Продукти од иста категорија