CAMAC USB стерео звучник со моќност - Моќен Hi-Fi квалитет (CMK-X9)

 • Шифра: 000652
 • 1990.00 МКД 990,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Се користи со компјутер, MP3, CDP, игри итн.

- Оптимизиран LCD монитор, десктоп, ноутбук итн.

- Совршен квалитет на звукот

- Уживајте во квалитетот на звукот со целосен опсег.

- USB Powered Plug & Play

- Магнетски заштитници на компјутерски монитор

- Работа со iPod, iPod Mini, Shuffle, Нано, Видео, MP3 плеер, лаптоп

Детали за производот:

 • R.M.S 3 Watts
 • Driver единица: 2 инчен
 • Контроли: вклучување / исклучување, главен звук, 
 • Приклучок за слушалки, 
 • Приклучок за микрофон, LED.
 • Фреквентен одзив 80-100khz
 • Димензија 70 (W) x 100 (D) x 185 (H) mm
 • Влезна моќност 220v / 60hz
 • Стерео звучник CAMAC (модел-X9)
 • Употреба: компјутерски канали: 2 (2.0)
 • RMS: 3W
 • PMPO: 400W
 • Моќност: AC
 • Димензија: 70 * 100 * 185мм

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија