2 во 1 Епилатор и брич

 • Шифра: 000655
 • 2190.00 МКД 1.090,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Ви го претставуваме безжичниот електричен 2 во 1 епилатор и брич, совршен производ за мека и мазна кожа. 

Има батерија на полнење и индикатор за полнење на светлина. 
Одличен додаток и алатка која ќе ви служи дома или на пат, и ќе заштедите време и пари. 
Овој супериорен 2 во 1 епилатор и брич ја отстранува косата заедно со коренот. Освен тоа, додатокот за бричење е вклучен во комплетот. 

Функција: 
• За отстранување на влакна на лице или делови од бикини:
• Заменлив дизајн на бричење и 2 различни епилатори.
• Двојна намена за DC и AC (кабел и безжична мрежа)
• 2 подесувања за брзина.
• Приклучок: ЕУ

Овој комплет вклучува:
 

 • Глава за епилација 
 • Глава за бричење, 
 • Заштитен капак за главата на епилаторот, 
 • Четка за чистење
 • Полнач за енергија / адаптер.

Спецификации:

 • Материјал RVS сечило
 • NI-MH  батерија: 600 mAh(еколошка батерија)
 • Време на полнење 6 часа
 • Времетраење на користење 40 минути

ЗАБЕЛЕШКА:Дизајнот може благо да се разликува од сликите, но квалитетот, квалификациите и наведените функции си остануваат непроменети. 

======================================= 

Како да нарачате? ⤵  

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. 

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.  

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. 

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!    

Наш Совет!  

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. 

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.   

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија