​Универзален држач за мобилен за на велосипед

  • Шифра: 000657
  • 990.00 МКД 390,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Универзален држач за мобилен за на велосипед за iPhone 6s Плус / Samsung Галакси S6 (CH-01-A) - Црна

- Овој универзален држач за монтирање на велосипед е неверојатно дизајниран да се инсталира лесно и брзо на која било велосипедска рамка и е одлична алатка која одговара со било кој 3,5-инчен smartphone или навигатор. 
- Држачот има целосно ротирачки зглоб кој се превиткува и се врти 360 степени за да можете да го видите вашиот уред хоризонтално или вертикално. 
- Освен тоа, клипот ќе го држи Вашиот уред безбедно без гребење или оштетување на уредот.
КАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тенок и компактен дизајн, лесен за инсталирање и отстранување
- 360 степени ротирачки спој, лесно прилагодување на навалување за оптимални агли на гледање
- Клипот безбедно го држи вашиот уред без гребење или оштетување
- Лесен, издржлив и отпорен на висока температура
- Совршен за секојдневна употреба и во топлите летни денови или во ладни зимски денови
- Се вклопува на мотоцикл или велосипед: 22mm-35mm

СПЕЦИФИКАЦИЈА:
- Димензија на паметни телефони:
- Должина: 115-180mm
- Ширина: 58-90мм
- Дебелина: помалку од 12mm
- Дијаметар на мотоцикл или велосипед: 22-35mm

КОМПАТИБИЛНОСТ СО:
  • iPhone 6s Плус
  • Samsung Galaxy S6 Edge
  • HTC One A9
  • Huawei Mate 8
  • Sony Xperia Z5
  • LG G4
  • Други паметни телефони во рамките на должината, ширината и дебелината


ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА:
  • 1 x Универзален држач за мобилен за на велосипед.


======================================= 


Како да нарачате? ⤵  

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. 

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.  

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. 

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!    

Наш Совет!  

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. 

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.   

Ви Благодариме!
Продукти од иста категорија