Автомобилска Blackbox DVR камера (Full HD 1080)

 • Шифра: 000669
 • 2490.00 МКД 1.390,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Автомобилска Blackbox DVR камера 2.4 инчен TFT (Full HD 1080) - црна боја

Опис на производот:

Оваа DVR камера за автомобил е вашето патно око за сè што се случува додека возите. 
Висококвалитетното видео и аудио може да бидат навремени и силни докази за да ја евидентираат несреќата и одговорноста за истата. Таа е исто така функционален асистент за ваша приватна безбедност.

DVR може да снима јасни видеа за сопствениците кои сакаат да ги надгледуваат нивните автомобили.

Што е повеќе ентузијастично од слика и видео, со оваа камера никогаш нема да дозволите убавата глетка да ја испуштите. Затоа не треба да земате многу големи и тешки уреди, само користете го овој висококвалитетен DVR за да ви помогне.

Карактеристики:

 • G-сензор
 • Заклучување на датотеки
 • HD DVR 1920 * 1080(1080FHD) Опција
 • 2,4 "TFT
 • HDMI
 • Детекција на движење
 • Ноќна визија
 • 3MP CMOS сензор
 • 2.7 "LTPS LCD екран
 • 140degree A + за широкоаголен објектив со висока резолуција
 • Ноќна визија: Поддршка (2 светла)
 • Видео формат: AVI / M-JPEG, Аудио: AAC
 • Фото-формат: JPEG
 • Резолуција на фотографии: 12M / 10M / 8M / 5M / 3M / 2MHD / VGA / 1.3M
 • Внатрешна меморија 64MB
 • TF картичка, до 32GB (Без TF картичка)
 • Избор на јазик: англиски / француски / шпански / португалски / германски / италијански / поедноставен кинески / традиционален кинески / руски / јапонски / корејски
 • Вграден микрофон / звучник
 • Вградена батерија, 600mAH

Пакет: 

1 * Автомобилска Blackbox DVR камера 
1 * Полнач за автомобил, 
1 * USB кабел, 
1 * Упатство за користење
1 * Држач посебен за во автомобилот

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија