Соларен разладувачки уред за автомобил - Auto cool

  • Шифра: 000673
  • 2000.00 МКД 690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Вашиот автомобил често пати го оставате на сонце и потоа не ви се влегува бидејќи е премногу топло⁉️

Соларниот вентилатор го испумпува топлиот воздух од вашиот автомобил додека е паркиран на сонце!

Овој производ е со соларно напојување, не го троши алкумулаторот на вашиот автомобил❗️

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Бенефити на продуктот:

Го намалува користењето на клима и со тоа ја намалува потрошувачката на гориво

 Ја заштитува скапата во вашиот автомобил опрема од висока температура

 Погоден е за сите автомобилски стакла

 Пренослив и лесен за инсталација

 Работи на соларна енергија, не се потребни батерии

Спецификации: 

  • Боја: Црна 
  • Големина: 15 / 11 / 6см 
  • Тежина: 292 грама 
  • Големина на пакување: 15.5 / 12 / 9см

Инструкции за инсталација: 

1. Монтажната лента, се става во влезовите на двата краја на Auto Fan. 
2. Спуштете го страничниот прозорец надолу околу 30 мм. 

3. Наместете ги лентите на Auto Fan врз стаклото на автомобилот. 

4. Исечете го вишокот од лентите во согласност со соодветната должина, додека уредот за ладење работи во тесна соработка со возилото.

5. Затворете го прозорецот до крај и уредот веќе е спремен за користење!

Забелешка: 

Auto Fan е наменет исклучиво за употреба во паркирани автомобили. Auto Fan не работи во автомобили со затемнети стакла.

Пакетот вклучува: 

  • 1бр. Монтажна лента 
  • 1бр. Упатство за корисникот 
  • 1бр. Auto Fan – разладен уред

Погледнете го и видеото подоле !!!


=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија