Зборувај и слушај музика /Бежични Bluetooth слушалки за на врат

  • Шифра: 000706
  • 1990.00 МКД 890,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Безжични Bluetooth слушалки за на врат /Зборувај и слушај музика.

Карактеристики:

  • Модел: HV-800
  • 4 бои за вашиот избор:  бело / розова / сина / црвена боја
  • Обем: 43 см (1 инч = 2,54 см)
  • Должина на кабелот на слушалките: 27 см
  • Должина на кабелот за полнење: 79 см

Опис:

Најновите Bluetooth 4,0+EDR безжични ООП слушалки со микрофон 
Слушалка HV-800 2-канално стерео ,MP3 музика 
Слушалки со микрофон и вибрации за секој пропуштен повик

Овој производ користи нов уникатен дизајн околу врат со слушалки , со користење на светски познатиот Bluetooth стерео Bluetooth уред за да обезбеди висок квалитет на звукот и стабилни перформанси и одличен квалитет. 
Овој производ ја поддржува верзијата на Bluetooth V4.0, поддршката за Bluetooth A2DP и функцискиот повик. 
Времетраењето на батеријата е до 8-10 часа.

Спецификации:

1. Полнење напон: DC5V 150mAh
2. Оперативни струи: 25-35mA
3. Работен опсег на Bluetooth A2DP: 10 m
4. Излезна моќност: 35mW
5. Фреквентен одзив: 2.401-2.480 GHz
6. Фактор на дисторзија: ≤1%
7. Фреквентен одзив: 20 Hz - 20 kHz
8. Работно време: Музика 6-8 часа
9. SNR: S / N≥95
10. Време на полнење: 1 час - 2 часа
11. Време за разговор: 8-10 часа, време на репродукција: 6-10 часа
12. Време на музика: до 10 часа
13. Фреквентен одзив: 20 ~ 20000Hz
14. Чувствителност: 80dB
15. Отпорност: 32 Ом
16. Моќност на пика: 2 x 18mW
17. Верзија: Bluetooth 4.0 + EDR
18. Bluetooth работен опсег: 10M

Содржина на пакетот:

1 x безжична стерео слушалка HV-800

1 x Кабел за полнење

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија