3 seconds / Инстант магнетни трепки

  • Шифра: 000718
  • 1390.00 МКД 590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Инстант магнетни трепки✔︎  Инстант трепките се висококвалитетни магнетни трепки кои се прилагодуваат на природните горни трепки за само три секунди! 

Нема лепак, нема остатоци, нема бришење и нема лепило за покривање со маскара и сенки за очи. За само неколку секунди може да имате природен изглед, со прекрасни трепки. 


✔︎  Тајната е во микро-магнетната технологија, малите супер-безбедни магнети по должината на рабовите на двете горни и долни парчиња, кои се прилепуваат заедно и нежно ги притиснуваат вашите природни горни трепки меѓу нив, давајќи ви веднаш долги, дебели, убави трепки и преубав облик на вашето око.


✔︎  Инстант магнетните трепки се лесни како пердув и ситните микро-магнети се толку дискретни што дури и нема да ги почувствувате дека ги носите. ✔︎  Дури и блиската инспекција не ја открива тајната на магнетната магија на трепките, така што можете да ги носите секогаш кога сакате, и да изгледате гламурозно цел ден. 

Плус, кога ќе сакате да ги извадите, само ги вадите и ги чувате до следниот пат! 
Инстант магнетните трепки можете да ги носите одново и одново!


✔︎  Магнети на горните и долните трепки заедно
Кога ќе ја отворите кутијата со магнетните трепки, ќе забележите дека имате трепки за горниот и долниот дел за секое око, но тие се само за горните трепки! 


✔︎  Тие се специјално дизајнирани така што кога двете половини се поставени заедно, ги ставаат како во "сендвич" вашите природни трепки меѓу нив.
Нивните магнетни рабови се привлекуваат едни со други, држејќи ги на место и оставајќи ве со совршена, чиста линија за трепкање на работ на вашиот очен капак и со гламурозен изглед на вашето око, ВЕДНАШ!✔︎   Нема да ги иритираат очите или да ги оштетат природните трепки.КАКО СЕ УПОТРЕБУВААТ "ИНСТАНТ МАГНЕТНИТЕ ТРЕПКИ"

1. Пред да ја ставите горната трепка, нанесете маскара и било која друга шминка за очи (eyeliner, сенки за очи) и оставете да се исуши. Следно ставете ја горната трепка на горната линија на вашите природни трепки

2. Поставете ги трепките на врвот од вашата природна линија на трепките, така што надворешниот раб ќе се поклопува со работ на вашата природна линија на трепките.

3. Оставете ја горната трепка каде што е и земете ја долната трепка ( со црвена точка)

4. Поставете ја долната трепка под природните трепки, така што ќе се поклопат и ќе се поврзат со магнетот од врвот(од горните трепки)


ЕДЕН - ДВА И ГОТОВИ СТЕ !!!!=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија