Организатор за клучеви Clever key

  • Шифра: 000072
  • 1090.00 МКД 590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Организатор за клучеви Clever key

КУПЕТЕ 1 И ДОБИЈТЕ 1 ГРАТИС

 Организатор на клучеви од новата генерација – заборавете на несредените клучеви. Иднината на привезоците продолжува со организаторот на клучеви Clever key. Многу компактен и со можност да е еднакво удобен како за 2 така и за 12 клучеви. Направен е од алуминиум,исклучително издржлив и лесен.

Карактеристики:

  • Материјал: алуминиум
  • Димензии: должина 7.5 см

=======================================

Како да нарачате? ⤵

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!!!

Продукти од иста категорија