Вентилатор со LED светло

 • Шифра: 000725
 • 1890.00 МКД 890,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Вентилатор со ниска потрошувачка на струја❗️

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Карактеристики:

✔︎ Внатре има голем капацитет и батерија на полнење од 3000mAh.

✔︎ Користи еколошки ниска енергија и SMD LED сијалица со висока осветленост.

✔︎ Светлината е мека, и заштитува очи.

✔︎ Со 5-инчен мини вентилатор со силен ветер и ниска температура

✔︎ Можете да го понесете со себе каде сакате, бидејќи тој лесно се расклопува


Информации:

 • Функција:(Светло + USB + вентилатор)
 • Време на полнење: 10 часа
 • Работно време: може да свети 2-4 часа непрекинато кога е целосно наполнета
 • Внатре има голем капацитет на батерија на полнење (3000MAH)
 • Ниска енергија и висока осветленост SMD LED сијалица.
 • Напон на полнење: AC90-240V 50-60Hz
 • Струја на полнење: AC0.11A1W
 • Светлина: 2W
 • Моќност на вентилаторот: 3W
 • Напон (V): 220
 • Материјал: пластика, ABS. Еколошки
 • Сертификат: CE, RoHS
 • Големина: 21 * 15,7 * 34см
 • Достапен е само AC полнач
 • Напојување: DC

============


=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија