Clean Pooch- Абсорбетно чергиче за вашите миленици

  • Шифра: 000743
  • 1890.00 МКД 490,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Нема повеќе валкани отпечатоци од шепите на вашите миленици !

Pooch Mat чергичето го одржува подот чист и сув.

                                     

                                          ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️


Тајната...

Супер абсорбентните микрофибер прсти достигнуваат и во меѓу шепите да нежно ја апсорбираат водата, нечистотијата, и калта.
Може да апсорбира до 5x повеќе вода!
Исто така, суши 5 пати побрзо од стандардните памучни чергичиња за пред врата.
Pooch Мат користи не-лизгачка поддршка која го спречува лизгањето и движењето на чергичето.
Тоа е одлично за автомобили, во сандаци, под храна и чаши за вода, и многу повеќе!
Pooch Мат чергичето лесно се чисти и машински се пере.

Карактеристики:

  1. Нема повеќе валкани траги од шепи или од чевли!
  2. Ги одржува подовите чисти и суви
  3. Супер абсорбентните микрофибер прсти веднаш ја апсорбира водата, нечистотијата и калта
  4. Суши 5x побрзо од стандардните памучни чергички
  5. Мерки: Прибл. 44 х 68 см
=======================================
Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија