​Повеќенаменска аголна полица за купатило

 • Шифра: 000744
 • 2890.00 МКД 1.690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

                    


                Повеќенаменска аголна полица за купатило! 

                                        

                                         ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

За да бидете сигурни дека гелот за туширање или шампонот ќе ви се секогаш при рака, кога ќе се туширате, доволно е да ја инсталирате оваа полица во бањата. 

Најпогодно е што оваа полица е во агол: така можете да заштедите простор,со тоа што зафаќа само еден агол.

Туш гелови, шампони, сапуни, купки и сите други многу потребните шишиња - сите лесно се вклопуваат на оваа полица.

Едноставниот и уредниот дизајн се вклопува во аголот на вашиот туш или када.
Издржлив материјал од кои се направени шипките ADS-188 , ја држи тежината на неколку големи цевки со посебни држачи кои нема да дозволат шишенцата да паднат. Силен, издржлив материјали кој нема да 'рѓосува или да се обезбои.

Оваа полица се инсталира од подот до таванот и е фиксирана со помош на механизам. Должината на полицата е прилагодлива од 254 до 320 см. Локацијата на полиците на шипката може да се прилагодат и да се постават погоре или подоле , лево или десно , или во линија едни под други.

Карактеристики на аголната Aidesen ADS-188 Повеќенаменска полица:

 1. Тип: Полица;
 2. Форма: аголна
 3. Цел: за бања;
 4. Број на нивоа: 4 
 5. Максимално оптоварување: 15 кг;
 6. Димензии на полицата (ширина / длабочина): 33 / 21,5 cm.Содржина на пакетот:

 • Шипки од три дела;
 • Држачи на полиците - 4 парчиња;
 • Држачи за пешкир - 2 парчиња;
 • Држачи за подот и таванот - 2 парчиња;
 • Полици - 4 парчиња;
 • Збир на куки;
 • Картонска кутија (26 x 86,5 x 6,5 см).


=======================================
Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија