Six Pack Beer Belt /Појас држач за пиво

 • Шифра: 000745
 • 990.00 МКД 490,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Летната сезона е веќе во својот ек, но сѐ уште можеме да размислиме за уште сто причини, каде би го примениле појасот за држење на пиво и разни пијалоци .

Бидете подготвени за пиење во секое време !!!

                                               ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Замислете сте на плажа или на забава кај вашиот пријател во дворот и некој штотуку ве поттурна и пред да се свестите веќе сте целите полиени и останавте без пиво.

Заборавете на напуштањето на забавата за да докупите алкохол, и земете си еден од овие користи појаси. Направен од водоотпорен балистички најлон, овој појас има 6 контејнери за пиво, што значи помалку излегување до локалната продавница за алкохол. 

Покрај складирањето на вашите 6 лименки, ременот е опремен со џеб и патент од  внатрешноста за чување на пари и картички, додека пак џепот од велкро на предната страна обезбедува доволно простор за вашиот паметен телефон.

Со сезоната на NFL конечно тука, не можевме да помислиме на подобар додаток за пијалоци ова лето.

Спецификација:

 1. Категорија: Појас со додатни џепови држачи за пиво и пијалоци
 2. Материјал: силен и издржлив 600D оксфорд материјал.
 3. Унисекс
 4. Се користи за: во бар, за качување планина, плажа, забави и др.
 5. Обем на половина: 28 "-54"
 6. Должина: 120 см / 47.24 "
 7. Боја: (Случајна)
 8. Тежина: 210гр

Карактеристики:

 • Шест држачи за чување на вина, пива, конзерви.
 • Прицврстувачот- материјал: пластика
 • Прилагодлив ремен, флексибилно прилагодување на вашата половина.

Пакетот вклучува:
1 x појас со ремен 

=======================================


Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија