3-во-1 Lipodress Фустан за совршена фигура

 • Шифра: 000075
 • 2000.00 МКД 990,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Фустанот го обликува вашето тело за потенка фигура со инстант резултати❗️

Фустанот 3-во-1 Lipodress е дизајниран за да ги подобри облините на вашето тело, да го обликува целокупно вашето тело со тоа што ќе изгледате потенко и посекси❗️

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Детали: 

Значи за една ноќ да излезете во град,за прослава, за разни свечености каде сакате да изгледате фабулозно потребен ви е брз лек. Затоа Lipodress ќе ви даде брзо истенчување, без да чекате.

Lipodress фустанот инстантно ви го обликува телото што го прави да изгледа 2 броеви помалку веднаш. 

- Lipodress делува за да го израмните стомакот и да го скрие испапчениот стомак, да го подигнете задникот и обликот на градите. - Направено од едно парче облека, но Lipodress ви обезбедува со тоа парче направено од паметна ткаенина  - кое е најновиот изум во текстилната индустрија.

- Lipodress фустанот е сосема удобен и се приспособува на вашето тело, како втора кожа, па дури и не се забележува под облеката и нема патенти, токи, копчиња или ремени. Останете во чекор со она што е жешко и тренди, без никаков напор.

Карактеристики:

 • Ви овозможува да изгледате за 2 броеви потенко веднаш
 • Го крие вишокот на масти од стомакот, колковите, половината и грбот
 • Го подигнува задникот
 • Ги обликува градите
 • Овозможува правилно потење
 • Една големина им одговара на сите
 • Должина: 59cm
 • Боја: Црна
 • Материјал:Високо квалитетен материјал  88% најлон, 12% Спандекс
 • 3 во 1 Lipodress
 • Големина: градите 76cm-91cm / Колкови 00-116cm
 • Околу струкот: 54cm, 84cm

=======================================

Како да нарачате? ⤵

И бидејќи една жена како тебе секогаш има полни раце,ние ви доставуваме  право на местото каде и да се наоѓате. Нема потреба да одите во трговскиот центар; можете да добиете нешто што вашето срце го посакува со само неколку кликања.

Нашите консултанти се на располагање 7 дена во неделата.За да нарачате стиснете на копчето *КУПИ* или контактирајте не на нашиот телефон 071 672 729!

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви благодариме.

Продукти од иста категорија