Ренде за сецкање лук на 81 совршени коцки

  • Шифра: 000757
  • 1190.00 МКД 590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Вашите прсти никогаш повеќе нема да мирисаат на лук❗️

За помалце од 1 минута изрендајте лук на ситни парчиња

Идеален продукт за секоја кујна❗️

⭐️⭐️⭐️

 Секачот за лук, е машинка која го сецка на 81 совршени коцки со едноставно вртење.

Мрежата за сечење е од не'рѓосувачки челик, има 16 остри ножеви за сечење и второ сечило за да создаде совршено исечени коцки од лук. Едноставно ставете излупени чешнички од лук во мачинката за лук, а потоа само свртете го. 

Чешнињата лук се сечат за само неколку секунди

Чувајте го лукот во фрижидер во соодветен сад кој ќе го превентира мирисот❗️

 Машинката за лук вклучува и бонус силиконски лук ролер во кој едноставно го тркалате чешнето лук и ја лупи лушпата од лукот❗️

⭐️⭐️⭐️

Брзо и лесно за употреба, безбедно за миење во машина за миење садови.

Карактеристики и предности:

  1. Парчињата лук се сецкаат само со едно вртење
  2. Вклучува лук ролери за отстранување на лушпите
  3. Рацете нема да мирисаат
  4. Сечила од не'рѓосувачки челик
  5. Безбедно за миење во машина за миење садови

=============


=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете "НАРАЧАЈ" во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија