BOSS Греалка

  • Шифра: 000079
  • 1990.00 МКД 1.290,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис:

Брз, економичен, еко-пријателски практичен кварцен BOSS грејач

Балансирање на собна температура, прилагодлива

Детален опис:

Високо квалитетна кварцна греалка
Лесно пренослива, заштедува на простор
Компактен дизајн
Брзо и  економично греење
Со 2 нивоа на греење 
3 кварцни цевки за греење
Напон: 220-240V
Моќност: 2100W
Фреквенција: 50-60Hz
Со безбедносен прекинувач од случајно превртување/ се исклучува автоматски
Тежина: 1050 gr
Картонски димензии: 140x555x265

=======================================

Како да нарачате? ⤵

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија