Bubble Bra за перење

  • Шифра: 000081
  • 990.00 МКД 599,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Опис:

"Колку пати машината за перење ви ја оштетила онаа скапоцена долна облека што само сте ја купиле? Стоп за одложување на овој фрустрирачки проблем и решете го еднаш засекогаш со Bubble Bra кој функционира на начин да ги задржи вашите чувствителни парчиња долна облека во нивната оригинална удобност и форма !!

Краток Опис:

Bubble Bra е магична пластична топка која е специјално дизајнирана за нежно да се грижи за вашите деликатни градници. Оваа револуционерна топка содржи ексклузивен внатрешен механизам, кој го задржува градникот неподвижен и ја заштитува и најделикатната долна облека во машината за перење без грижи. И по континуираното перење ткаенината го задржува својот сјај како и самата корпа ја задржува својата форма.

Bubble Bra перфектно се грижи за вашите градници, костими за капење и долен веш; тој исто така ве заштедува од мачното перење на рака,со брзина и со максимална удобност.

 

Карактеристики: 

- Bubble Bra е најбрзо и најбезбедно решение за перење на вашиот градник

- Ги штити градниците да бидат искривени, згмечени, оштетени и оштетени од страна на машината за перење.

- Пластичниот дизајн на двојна-школка безбедно поддржува еден со потпунки градник со големина до C корпа

- Одговара на градници со А, Б, Ц и Д корпа и на градници без потпунки.

- Заштита на фишбанот

- Може да се користи и како заштитник на градникот во куферот за патување

- Може да се користи со сите видови на градници и костими за капење

- Нејзиниот дизајн од две школки е направена од силна мазна пластика која го поддржува корпите за да ги заштити од оштета во машината за перење.

 

 Упатство за користење:

- Едноставно ставете ги ремените на градникот заедно и ставете ја секоја корпа околу краевите на внатрешните лушпи.

- Свиткајте ги ремените во внатрешноста на школката и затворете ја надворешната обвивка околу градникот

- Градниците ќе бидат заштитени од агитаторот и од тежината на другата облека во машината за перење.

- Чувајте ги вашите скапи градници во совршена форма со Bubble Bra!

 

Пакувањето вклучува:

- 1 x Bubble Bra за перење

 Купете го Bubble Bra за перење уште ДЕНЕС !!!

=======================================

Како да нарачате? ⤵

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија