BTALL-Влошки за Висина

  • Шифра: 000082
  • 1090.00 МКД 690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

ПРОМОЦИЈА За секој купен пар влошки ќе добиете уште еден пар потполно бесплатно!!!

Дали сте изморени од чуствотото да се чуствувате ниски?
Сакате да сте повисоки од вашиот /та партнер/ка?
Очајни сте да носите удобни чевли кои ке направат да изгледате повисоко?

Ви го претставуваме B-tall, новот револуционерен систем кој за само неколку секунди прави да добиете на висина дури до 5 цм резултати веднаш и сосема дискретно . Никој нема да дознае за вашата тајна.

B-tall  е исклучително удобен , благодарение на високо флексибилниот гел-материал кој што е дизајниран да го минимизира напонот на стапалото при вашата прошетка. Овој систем е доволно силен да ја издржи вашата тежина, но истотака доволно мек и удобен за вашата прошетка.

Со B-tall влошките можете да ја зголемите вашата висина постепено и во зависнос од приликата и чевлите што сакате да ги носите. Влошките се совршени и за мажи и жени и можат да се вметнат во сите видови на чевли, спортски обувки, кондури, салонки, чизми.

Влошките btall секогаш ке бидат комплетно скриени и никој нема да примети дека ги носите освен што ке изгледате 5 цм повисоки!

BTall содржи по 1 пар влошки за 2-те стапала.

Предности со Btall:

  • 5 см повеќе височина
  • инстант резултати
  • удобност
  • лесно  се користат
  • 5 Различни нивоа
  • не се забележителни
  • За мажи и жени

=======================================

Како да нарачате? ⤵

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија