Женски Сандали

  • Шифра: 000084
  • 2690.00 МКД 1.890,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Женски елегантни сандали изработени од висококвалитетен велур материјал.

Расположливи бои: 

-Црна

-Црвена

-Крем

Расположливи величини :

-36/37/38/39/40

Како да нарачате?

Одберете ја вашата омилена боја, наведете ја во коментар.

- Оставете го вашиот точен број на величина, во коментар или изберете ја во опцијата за величини.

Вашата нарачка можете да ја направите со кликање на копчето *КУПИ* или на 071 672 729.

Ви благодариме !!!


Продукти од иста категорија