Lip Volumizer за зголемување на усни

Lip Volumizer  за зголемување на усни
  • Шифра: 000089
  • 1190.00 МКД 590,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Барате начин како вашите усни да изгледаат полни и заводливи?

Полните усни се сметаат за поатрактивни и попосакувани. Но, не сите жени имаат полни усни, па затоа користат трикови со кои би направиле тенките усни да изгледаат исполнети. Без скапи третмани и силикони,Lip  Volumizer е вистинското решение за вас. Lip  Volumizer  ке направи  да се чувствувате позадоволни и да постигнете ефект на природни и полни усни.   За само 5 дена редовно користење вашите усни ке го добијат посакуваниот облик

Lip Volumizer ги минимизира наборите и фините линии околу усните. Содржи стимулативен пеперминт и состојка која на природен начин ги заоблува усните, што придонесува за зголемување на нивниот волумен.

Употреба:

Препорачано користење наутро и навечер. Нежно нанесувајте ја кремата на вашите усни.

Кога ја користите како основа почекајте 1-2 минути пред да го нанесете вашиот омилен кармин. Користете ја најмалку 2 пати на ден за да постигнете најдобри резултати.

Карактеристики:

Совршено се прилагодува на вашите усни

Моментален ефект:

Ја негува кожата на усните

• Дерматолошки тестирано

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија