Tример за прецизно подстрижување - Microtouch max

 • Шифра: 000090
 • 1300.00 МКД 690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

КУПИ 1, ДОБИ УШТЕ ЕДЕН БЕСПЛАТНО!

Ослободете се од несаканите влакна со само еден чекор!

За перфектен холивудски изглед!

Идеален за отстранување на влакната од:

✔︎ носот и ушите, 

✔︎ косата на вратот, 

✔︎ рацете,

✔︎ грбот, 

✔︎ рамениците, 

✔︎ мустаќите, 

✔︎ брадата

Погоден е и за скратување на огромните веѓи!

- Тој е идеален за бакенбарди и за областа околу ушите.

 Има вградено LED светло, така што дури и при слаба светлина вие можете да ја скратите косата и да бидете сигурни дека целосно ќе ги отстраните, така што нема ниедно влакненце да пропуштите! 

Микро тримерот е совршен за безбедно, прецизно уредување и отстранување на влакна. Дизајниран да отстрани влакна на области кои со жилети и ножици е незгодно!

1. Заштедете пари и сами направете си фризура

2. Со Mikro тримерот заборавете на чекање ред на фризер или бербер!

3. Бидете креативни и променете го изгледот на својата брада!!

Идеален како подарок. Погоден за патување. Лесен за употреба. 

Карактеристики

 • Лесен за користење
 • Безжичен
 • Компактен
 • Безбеден
 • Додаток за попрецизно средување на веѓите и носот
 • Интегрирано LED светло
 • 50% подолг жилет
 • Гумена рачка која не се лизга
 • Делови изработени од хром
 • Четка за чистење

До совршен изглед на вашето тело и лице без несаканите влакна без иритација и болка!


Како да нарачате: 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија