Магнетни стегачи за колено

  • Шифра: 000091
  • 990.00 МКД 299,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Магнетни наколенки 2 парчиња. + Подарок - Магнетна лента за рака

Магнетните наколенки ќе ви помогнат да се ослободите од болките во колената. Ќе ја вратите физичка активност и ќе се движите слободно. Можете да ги носите наколенките во секое време. Ослободете се од болките во колената засекогаш!

Опис:

Содржат магнетна лента, која се става под коленото и ги ублажува болките во зглобовите и колената.

Ставени во мека кожа навлака, тие се целосно прилагодливи на коленото и не се забележуваат под облеката.

Со магнетните наколенки ќе ја вратите физичка активност и повторно ќе се движите слободно.

Можете да ги носите наколенките во секое време и насекаде, кога сте во движење.

Добивате и магнетна нараквица за рака, која ќе ви ги олесни и болките во зглобот.

 

Како дејствуваат магнетните наколенки?

  1. Магнетната терапија е позната од антиката и е докажана за олеснување при болки во зглобовите и колената, предизвикани од шилци, артроза и артритис.
  2. Магнетните наколенки цврсто се прилепуваат под капачето на коленото и му даваат удобна потпора.

Содржина на комплетот:

  • Магнетни наколенки - 2 бр.
  • Магнетна лента за рака - 1бр

Како да нарачате:

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!  

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија