Модерни фармерчиња

  • Шифра: 000093
  • 1390.00 МКД 690,00 МКД
+
-

· Нарачајте без никаков ризик

· Достава низ цела Македонија

· Плаќање при достава

· topprodukti.fastDelivery

Детски фармерчиња со прерамки , ѕникатни модерни и удобни за вашето дете.

Величините се од 2 до 5 години.

Како да нарачате:

Одберете го вашиот модел и величина за возраста и наведете ги во коментар.

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!   

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

Ви Благодариме!

Продукти од иста категорија