-48%

CHARGE MINI 2 Bluetooth бежичен звучник


1,190.00 ден 2,290.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Карактеристики:
➤ Безжично проследува висококвалитетен стерео звук од вашиот паметен телефон или таблет.
➤ Вградената Li-ion батерија за полнење поддржува до 12 часа користење и полнење на уредот преку USB-портата.
➤ Примете повици од вашиот звучник само со допир на копче. Звукот е кристално јасен.
➤ Отпорен на прскање. Нема повеќете да се грижите дали ке истури дожд или ќе се наводени од морето, дури можете да го исчистите со вода од чешма (Но, не потопувајте го).
➤ Социјален режим. Музиката никогаш не била толку социјална,како со овој мини бежичен звучник кој поврзува до 3 музички извори на истиот Charge 2+ и слушајте ги омилените песни на сите.
➤ Бас Радијатор. Двојните надворешни пасивни радијатори покажуваат колку само моќни се звучниците.
Спецификација:
Тип: Пренослив Bluetooth звучник
Фреквентен одзив: 100-20.000 Hz
Номинална снага: 15W
Тип на батерија: литиумски полимер (3.7V, 6000mAh)
Време на музика: до 12 часа (се менува по ниво на јачина на звук и аудио содржина)
Боја: (опционална)
Во пакетот е вклучен: 1 x пренослив Bluetooth звучник (без приклучок).
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка. Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,190.00 ден 2,290.00 ден