-60%

Автомобилско Радио USB + AUX


1,190.00 ден 2,990.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Автомобилско Радио-рекордер USB + AUX
Одличен звук и екстремен user-friendly интерфејс.
Погоден за сите типови на автомобили, стандардни димензии на DIN влезовите за сите автомобили.
Параметри:
– USB 2.0 порта, поддршка до 16GB меморија
– стерео FM приемник со автоматско скенирање
– репродукција на MP3 и WMA формати
– AUX влез
– 18 претходно поставени станици
– исклучување со функција за автоматска меморија
– LED дисплеј
– Прилагодување на висока и ниска фреквенција
– претходно инсталиран еквилајзер (Поп / Рок / Класа)
– функција MUTE
– големината на 1DIN, полу-школка
– има еден DIN ENTER, како и сите стандардни радио-возила.
– 4х50W
– Плочата не се отстранува
– Фреквентен опсег (FM 87.5MHz-108MHz)
– FM радио
– Дигитален часовник
Содржина на пакетот:
– Автомобилско радио
– Euro приклучок за поврзување со автомобилска инсталација
– Упатство
=======================================

Како да нарачате? ⤵
Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите. Изберете ја опцијата (боја или големина) и кликнете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА*.
Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.
Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.
Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
Наш Совет!
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.
Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

1,190.00 ден 2,990.00 ден