-56%
,

Апаратче со течност против комарци


390.00 ден 890.00 ден

  • Нарачајте без никаков ризик
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при достава
  • topprodukti.fastDelivery

Идеално решение за комарци ова лето!!!
Неможете да заспиете од досадните комарци? Ве здодеваат комарци додека седите на тераса или во вашиот двор?
Сега имаме идеално решение за вас! Со помош на моќното апаратше со течност против комарци, отсега нема да го имате тој проблем. Едноставно е за употреба, само ставете го во штекер притиснете на копчето кое се наоѓа на самото апаратче, и уживајте без да ви досаѓаат комарци. Особено е практично за летни одмори каде што нема спас од комарци.

Како да нарачате:
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *НАРАЧАЈ ТУКА* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

390.00 ден 890.00 ден