-51%

Багажник за 12 пара чевли


490.00 ден 990.00 ден

Уникатно решение како да ги организирате и заштитите вашите чевли и притоа да заштедите на простор.

Багажник за 12 пара чевли кој се собира под вашиот кревет и ви заштедува драгоцен простор.

Багажникот за чевли ги штити вашите омилени чевли од прашина, влага и бубачки, изработен со највисок квалитет , со прозирен капак и најлонска рачка.

Карактеристики:

✅ Собира 12 пара чевли

✅ Лесно се извлекува од под креветот

✅ Голема видливост на сите 12 пара чевли одеднаш

✅ Мултифункционален: Може да го користите за складирање на модни додатоци, марами, ремени , чорапи.

✅ Погоден за сите членови од семејството: може да се користи и за складирање на детски играчки

✅ Се закопчува со патент кој ја држи прашината и нечистотијата надвор од вашите омилени чевли
=======================================

Како да нарачате? ⤵
За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 071 672 729!
ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон.Пред достава ќе ве контактира курирската служба. Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.
Ви Благодариме!

490.00 ден 990.00 ден